uab pardavimas

Lietuvoje su mažu biudžetu įteisinti veiklą tikrai įmanoma

Mokesčių mokėjimo klausimai turint verslą, aktualūs daugeliui, tačiau jie dažniausiai kyla tuomet, kai dar tik galvojama apie savarankiškos veiklos pradžią. Pradedantys verslininkai susiduria su įvairiausiais keblumais, kurie neretai sukelia daug dvejonių. Norintiems pradėti verslą su labai mažu biudžetu, reikėtų įvertinti faktą, kad veiklos formų Lietuvoje yra ne viena ir ne dvi. Vienam verslininkui gali tikti viena veiklos registravimo forma, o kitam – kita. Dėl šios priežasties reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad UAB pardavimas yra ypač dažnai pasirenkama kaip alternatyva UAB steigimui. Jūs galite įsigyti UAB už daug mažesnę kainą nei tektų leisti registruojant naują įmonę nuo apskrito nulio.

Esminis UAB įsigijimo privalumas yra tas, kad kaina yra labai žema. Tiesa, tai liečia tuos atvejus, kai įmonės perkamos iš atsakingų asmenų, o ne tų, kurie siekia atsikratyti slegiančios naštos. Trumpai tariant, geras kainas siūlo būtent įmonių pardavimo paslaugas siūlantys paslaugų teikėjai. Labiausiai vengti reikėtų tų pasiūlymų, kur akivaizdu, jog bandoma atsikratyti bankrutuojančia įmone. Tokių pasiūlymų tikrai galima rasti gana nemažai.

Kalbant apie UAB įsigijimo subtilybes, turite suprasti, kad pardavėjai, kurie tuo užsiima ne pirmus metus, suteikia visą reikalingą informaciją ir išsklaido visas abejones. Jie nurodo ką jūs gausite. Tai reiškia, kad tikrai nepirksite katės maiše. Jie patieks visus reikalingus įrodymus, iš kurių bus matyti, kad parduodama įmonė neturi skolų bei įsipareigojimų. Tokių pasiūlymų ieškoti turėtų visi, kurie nori kuo mažesnėmis išlaidomis pradėti verslą.

Aišku, perkant UAB, reikėtų žinoti ir pagrindinius su tuo kylančius iššūkius. Paprastai kalbant, vykdant veiklą įmonės vardu, o tiksliau – UAB, teks vadovautis įstatymais. Jie numato, kad įmonė privalo turėti buhalterinę apskaitą vedantį žmogų. Jūs turėsite arba samdyti buhalterį pagal darbo sutartį arba tiesiog užsisakyti apskaitos tvarkymo paslaugas. Pabrėžtina, kad įmones parduodantys paslaugų teikėjai neretai siūlo ir apskaitos tvarkymo paslaugas, tad galbūt galėsite nušauti du zuikius vienu metu.

Norintiems išleisti kuo mažesnę pinigų sumą veiklos įteisinimo metu, rekomenduojama ieškoti įmonių pardavimu užsiimančių paslaugų teikėjų – jie tikrai jums padės.