marskineliai su spauda

Marškinėliai pagal individualius užsakymus

marskineliai su spaudaDomina marškinėlių įsigijimas internetu? Nežinote kaip vyksta užsakymo procedūra? Viskas priklauso nuo pasirinktų marškinėlių tipo. Jeigu norite užsisakyti paprastus marškinėlius tiesiog dėvėjimui nuolatos, tuomet galite rinktis paprastas internetines parduotuves. Bet, jeigu kalba eina apie individualius užsakymus, kuomet pasirenkama kokie užrašai būtų atspausdinti, tuomet viskas vyksta kiek kitaip. Aišku, pastarasis variantas pareikalaus ir tam tikros pinigų sumos – išleisite daugiau nei perkant standartinius marškinėlius. Kaip bebūtų marškinėlių užsakymas pagal specialius poreikius jums gali kainuoti kiek pigiau, jeigu vadovausitės tam tikromis taisyklėmis, o apie kokias taisykles eina kalba – skaitykite žemiau.

Marškinėlių pasirinkimas internete yra labai didelis, tačiau norintiems tokių, ant kurių būtų išspausdintas pageidaujamas užrašas, teks išleisit kiek daugiau pinigų. Mat, tokiais marškinėliais prekiauja toli gražu ne visos internetinės parduotuvės. Tiksliau kalbant, tai yra spausdinimo ant tekstilės paslaugos ir tiek. Jums reikia susirasti paslaugų teikėjus, kurie imasi tiek tekstų, tiek ir kitų grafinių elementų spausdinimu ant tekstilės gaminių. Lietuvoje yra ne viena įmonė bei privatus asmuo, kuris teikia tokias paslaugas.

Verta žinoti, kad perkant vienerius marškinėlius, ant kurių būtų norimas užrašas ar paveikslėlis, teks sumokėti standartinę sumą. Bet, jeigu užsakomas didesnis kiekis (pavyzdžiui – įmonės darbuotojams), tuomet išlaidos gali sumažėti. Matote, užsakant didesnį kiekį, įprastai taikoma papildoma nuolaida. Kuo didesnis marškinėlių kiekis, tuo mažėja vieneto kaina.

Taip pat būtina žinoti, kad marškinėliai su užrašais gali būti gaminami pasitelkiant ne tik spausdinimo technologiją, bet ir siuvimą. Pastarasis variantas jums kainuos daugiau. Jeigu rinksitės siuvinėtus užrašus bei kitus grafinius elementus, tuomet žinokite, kad tokių marškinėlių kokybė yra žymiai geresnė. Marškinėliai su spauda kainuoja pigiau ir tiek.

Kas liečia pavienius marškinėlius su norimais užrašais, būtina žinoti ir tai, kad kai kurie paslaugų tiekėjai leidžia tuos marškinėlius įsigyti patiems klientams. Tai reiškia, kad galite spausdinimui pateikti savo įsigytus marškinėlius. Tokiu būdu galbūt pavyks sutaupyti kažkiek pinigų. Nėra skirtumo ar jums reikalingi bernvakario marškinėliai ar kažkokie kitokie – kainos bus paskaičiuojamos atsižvelgiant į užsakymų apimtį.