paminklai vilniuje

Paminklai Vilniuje ne visais atvejais būna labai brangūs

Paminklus gaminančios bendrovės ir privatūs paslaugų teikėjai pabrėžia – paminklai Vilniuje ne visais atvejais gaminami brangiai. Labiausiai išskirti reikia būtent sostinėje įsikūrusius paslaugų teikėjus – jų paslaugų kainos ir yra didžiausios. Tačiau, norintiems sutaupyti pinigų nėra būtina iškart skubėti rinktis populiariausius paslaugų teikėjus. Galima apsieiti ir su mažesnėmis sumomis – reikia tik pasidomėti kaip išvengti didelių išlaidų. Patariama labiau koncentruotis į tuos paslaugų teikėjus, kurie nėra įsikūrę pačioje Vilniaus širdyje.

Paminklų kainos nustatomos pagal kelis kriterijus: dydį, akmens rūšį, dizainą ir papildomas paslaugas. Tiems, kuriems norisi išleisti kuo mažesnę sumą, anot paslaugų teikėjų, reikėtų rinktis tuos paminklus, kurie būtų gaminami iš populiariausių akmens rūšių bei renkantis standartinį dizainą. Žinoma, paslaugų teikėjų pasirinkimas irgi daug ką lemią, nes logiška, kad pasirinkus tokią bendrovę, kuriai iki kapinių teks vykti toli, tai ji patirs išlaidas, kurias kompensuoja klientas. Tai reiškia, kad visus paminklų gamintojus reikia rinktis pagal vietoves – kuo jie arčiau kapinių, tuo labiau tikėtina, kad paminklų montavimo kainos bus mažesnės.

Taip pat paminklus gaminantys paslaugų teikėjai nurodo, kad esant ribotam biudžetui nereikėtų tikėtis kažkokių išskirtinių kainų. Jos nėra nuleidžiamos dėl to, kad klientas neturi pinigų. Jos mažėja esant tam tikroms aplinkybėms. Pavyzdžiui, standartiniai paminklai, kurie gaminami iš populiariausių akmens rūšių, dažniausiai kainuoja pigiau nei tie, kurie gaminami pagal išskirtinius dizainus. Tad, jeigu negalite sau leisti įsigyti išskirtinio paminklo, tai rinkitės tiesiog standartinį gaminį ir tiek.

Ne ką mažiau svarbu žinoti tai, kad kai kurie paslaugų teikėjai siūlo ir skirtinas paslaugas. Vieni siūlo platų paslaugų sąrašą, o kiti – minimalias paslaugas. Pavyzdžiui, vieni gali pasiūlyti tik paminklų gamybos darbus, o visus kitus darbus organizuoti turės pats klientas t.y. jis turės atsiimti paminklą pats, o taip pat dėl jo montavimo turės kreiptis jau į kitus paslaugų teikėjus. Būtent dėl to reikėtų atidžiau domėtis paslaugų teikėjų siūlomomis paslaugomis.

Jeigu jums siūlomi paminklai Vilniuje yra per brangūs, tai paprasčiausiai reikėtų daugiau laiko skirti paslaugų teikėjų paieškai – ne visi siūlo vienodai brangias kainas.